Nezávazná poptávka

Tříkolový elektrický skútr
Elektrický invalidní vozík
Čtyřkolový elektrický skútr
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Zdravotní vozíky

Zdravotní vozíky mechanické jsou určené především pro interiéry nebo na krátké vyjížďky venku s doprovodem, jelikož se mechanické invalidní vozíky pohánějí pouze vlastní silou, což pro seniory, nebo tělesně indisponované lidi může být značně obtížné. Takové zdravotní vozíky se vybírají dle šíře sedu. Po složení se zdravotní vozíky mechanické pohodlně dají převážet v autě.

Elektrické zdravotní vozíky jsou pak robustní invalidní vozíky poháněné bateriemi a ovládané jednoduchým páčkovým panelem, který si můžete nastavit na pravou i levou ruku. Elektrické zdravotní vozíky jsou vhodné do interiéru i exteriéru a k jejich ovládání není doprovod zapotřebí. Pro více informací na téma zdravotní vozíky můžete zavolat na telefonní číslo 737 814 199 nebo napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články
Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikyinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

Doprava ZDARMA v rámci ČR a SR
(u elektrických skútrů a vozíků)

Dovoz / Výnos / Montáž / Zaškolení
(u polohovacích postelí)

Rychlá doprava do 2 dní
(u mechanických vozíků)

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

prodejna elektrické invalidní vozíky, skútry a polohovací postele

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.