Nezávazná poptávka

Tříkolový elektrický skútr
Elektrický invalidní vozík
Čtyřkolový elektrický skútr
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Reference

Libuše Kutišová

Ačkoli můj zdravotní stav ještě není natolik špatný, dlouhé vycházky už pro mne nepřicházejí v úvahu. A jelikož bydlím na kraji města a do centra to mam celkem daleko, potřebovala jsem elektrický skútr. Pohledala jsem na internetu a narazila na webové stránky www.vozikyinvalidni.cz. Jejich stránky byly skvěle přehledné, tak jsem si vybrala skútr, zavolala na telefonní číslo, a s pánem si dohodla termín, kdy mi můj nový invalidní skútr dovezou. Vše proběhlo bez problémů a chci Vám moc poděkovat.


Josef Kouba

V první řadě musím zmínit pěkný a přehledný web, jako další plus shledávám opravdu velký výběr zboží a v neposlední řadě mi udělaly velkou radost ceny invalidních skútrů. Celkové jednání společnosti bylo férové a hlavně rychlé! Jsem velmi spokojen.


Petr Kopec

Když jsem se po dlouhé době setkal se svým dlouholetým kamarádem, byl jsem překvapen, ačkoli v našem věku se to dalo čekat, že dorazil na místo setkání na elektrickém invalidním skútru. Poté co mi vyprávěl, jaké všechny aktivity může nyní vykonávat bez sebemenších obtíží, rozhodl jsem se si skútr pořídit také. Kamarád neváhal a dal mi kontakt na firmu Medicalspace, od které si skútr pořídil. Musím poděkovat nejen jemu, ale především pracovníkům, kteří mi ochotně poradili a pomohli mi vybrat skútr, se kterým se nemusím bát ujet i několik kilometrů a dostat se tak na místa, kterým by jinak, jak se říká, „už dávno odzvonilo“. Děkuji!


Irena Souhradová

Když si moje maminka zlomila nohu v krčku, už nikdy její pohyb nebyl takový jako dřív. K jejím narozeninám jsme se tedy rozhodli pořídit jí elektrický skútr, tak aby mohla být nadále nezávislá. Na webu jsem si našla stránky vozikyinvalidni.cz, kde jsem vyplnila online formulář. Ihned se mi ozval pracovník, se kterým jsem se domluvila, aby přijel k nám. Oceňuji ochotu, že nechali maminku si skútr vyzkoušet a protože bylo všechno v pořádku, na místě jsme si ho koupili. Do dnes jezdí bezvadně a moc vlastně celé naší rodině pomáhá


Karla Řehořová

Nemám, co bych tomuto webu vytkla. Velmi přehledný, co mě hodně nadchlo, byl široký výběr ze skútrů i z vozíčků. Když jsem se pak zaměřila na ceny, nebyl už důvod váhat, zda si od této společnosti skútr koupit. Mohu jen doporučit.


Adam Záveský

Po několika neúspěšných pokusech získat invalidní skútr, bez kterého se neobejdu, jsem byl nucen, ačkoli s mým invalidním důchodem sotva vyžiji, pořídit si tuto kompenzační pomůcku z vlastních zdrojů. Dlouho jsem hledal, ale všude byli elektrické invalidní skútry prostě cenově nedostupné. Ale když jsem narazil na webové stránky www.vozikyinvalidni.cz, konečně jsem si mohl vybrat i hned z několika modelů, které byly i pro mne cenově dostupné! Navíc mi skútr dopravili až domů a za dopravu jsem nezaplatil ani korunu. Moc děkuji!


Pavla Hošnová

Chci Vám moc poděkovat za invalidní skútr, který jsem si od Vás před půl rokem koupila. Nyní se dostanu do města na nákup, ale i na mojí zahrádku, kterou bych už jinak dávno musela prodat. Ochota a trpělivost, se kterou jsem se u Vás setkala, byla opravdu potěšující. Jsem Vám moc vděčná, za to že jste přijeli k nám domů a nechali jste mě vyzkoušet si více modelů skútrů, což mě přesvědčilo, že máte zájem, abych byla opravdu spokojena. A to já teď jsem!


Michal Zdráhal

Pokud potřebujete invalidní skútr rychle a bez toho aniž byste se museli vláčet na prodejnu, tak Vám tento e-shop vřele doporučuji. Mé matce už zdraví tolik neslouží, a jelikož jsem časově hodně zaneprázdněný, naprosto mi vyhovovala telefonická komunikace. Vybrali jsme dva skútry, se kterými přijeli, matka si skútry projela a ten, který ji vyhovoval, jsme ihned koupili. Vše proběhlo hladce a vše jsme vyřídili během 2 dnů.


Dana Zárybnická

Když jsem potřebovala invalidní vozík, obrátila jsem se na doporučení mé lékařky, na webový portál www.vozikinvalidni.cz. Jelikož jsem si nevěděla rady, jaký vozíček si vybrat, nechala jsem si poradit od pána, na němž bylo vidět, že ve svém oboru pracuje již dlouho a opravdu tomu rozumí. Společně jsme pak vybrali invalidní vozík, který mi slouží už více jak rok, bez sebemenších problémů.


Alois Kudrnáč

S touto společností, mám velmi dobré zkušenosti. Jelikož jsem už v pokročilém věku a v okruhu mých známých najdete takové, co jsou na tom se zdravotním stavem hodně podobně jak já, mohu s klidným svědomím napsat, že ve spokojenosti s touto firmou nejsem výjimka. Jednání bylo rychlé, personál ochotný a trpělivý a oceňuji, to že přijeli ke mně domů se skútrem i když jsem nebyl ještě pevně rozhodnut, zda si ho koupím. Nicméně po projížďce na skútru, jsem věděl, že můj život s ním, bude o mnoho jednodušší. Moc děkuji za zprostředkování!

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikyinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

Doprava ZDARMA v rámci ČR a SR
(u elektrických skútrů a vozíků)

Dovoz / Výnos / Montáž / Zaškolení
(u polohovacích postelí)

Rychlá doprava do 2 dní
(u mechanických vozíků)

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

prodejna elektrické invalidní vozíky, skútry a polohovací postele

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.