PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.

Paropropustný potah Safr - vozíky invalidní.cz

NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Správa os. údajů dle GDPR

Paropropustný potah Safr

Zdravotní matrace Paropropustný potah Safr foto
Zdravotní matrace Paropropustný potah Safr foto Zdravotní matrace Paropropustný potah Safr foto Zdravotní matrace Paropropustný potah Safr foto
Nový produkt:

2.990 Kč

2.500 Kč
Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.
Doprava přepravní společností
Záruční i pozáruční servis
+420 737 814 199
obchod@medicalspace.cz
NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Správa os. údajů dle GDPR

Popis

Praktický potah, který matraci ochrání před tekutinami, ale zároveň ji umožní dýchat. Přesně takový je potah Safr. Materiál, z něhož je vyroben, odpuzuje vodu, má antialergenní a antibakteriální vlastnosti, je omyvatelný a pratelný na 60°. Doporučujeme ho především osobám upoutaným na lůžko, seniorům a uživatelům s pohybovými disfunkcemi. Velmi hojně je užíván i ve zdravotních zařízeních. Aby se nečistoty nedostali k matraci skrz zip, je potah opatřen okapničkou, která zip chrání. Dalšími výhodami je pružnost a dlouhá životnost.

  • Pratelný na 60°
  • Antialergenní vlastnosti
  • Antibakteriální vlastnosti
  • Odolnost vůči tekutinám
  • Paropropustnost
  • Omyvatelnost
  • Okapnička
  • Zip

Ortopedické a zdravotní matrace

Výše zmíněné zdravotní polohovací postele doporučujeme pro lepší efekt doplnit zdravotní matrací. Společně totiž působí synergicky a výsledně mají pozitivnější vliv na krevní oběh. Naše ortopedické a zdravotní matrace jsou navrženy tak, aby se daly využívat i na postelích s polohovacím roštem. Tyto matrace jsou konstruovány tak, aby snižovaly rizika vzniku otlačenin a proleženin. Vyrábíme je z certifikovaných materiálů a jejich tvar je navržen ve spolupráci s odborníky. V naší nabídce naleznete pěnové matrace, sendvičové matrace, 7 zónové matrace, matrace ze studené pěny i matrace z paměťové pěny. Nejkvalitnějšími materiály jsou studená a paměťová pěna. Studená pěna se obvykle používá jako podklad té paměťové. Obě mají vysokou nosnost a dlouhou životnost. Zároveň jsou prodyšné. Paměťová pěna je také známá jako líná pěna. Vytváří pocit nejvyššího komfortu, snižuje tlak vyvíjený na kůži a tím napomáhá ke správnému proudění krve v periferiích. U zónových matrací si můžete všimnout, že se jejich profilace v různých částech matrace mění. Je to proto, aby lépe kopírovaly tělo. Fungují například jako ramenní kolébky nebo pánevní kolébky. V podstatě kopírují záhyby lidského těla tak, aby páteř zůstala ve správné poloze i při ležení na boku.