Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 31.05.2024!

Paropropustný potah Safr - vozíky invalidní.cz

Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Paropropustný potah Safr

Zdravotní matrace Paropropustný potah Safr foto
Zdravotní matrace Paropropustný potah Safr foto Zdravotní matrace Paropropustný potah Safr foto Zdravotní matrace Paropropustný potah Safr foto
Nový produkt:

4.900 Kč

4.000 Kč
Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.
Zavolejte nám

Popis

Praktický potah, který matraci ochrání před tekutinami, ale zároveň ji umožní dýchat. Přesně takový je potah Safr. Materiál, z něhož je vyroben, odpuzuje vodu, má antialergenní a antibakteriální vlastnosti, je omyvatelný a pratelný na 60°. Doporučujeme ho především osobám upoutaným na lůžko, seniorům a uživatelům s pohybovými disfunkcemi. Velmi hojně je užíván i ve zdravotních zařízeních. Aby se nečistoty nedostali k matraci skrz zip, je potah opatřen okapničkou, která zip chrání. Dalšími výhodami je pružnost a dlouhá životnost.

  • Pratelný na 60°
  • Antialergenní vlastnosti
  • Antibakteriální vlastnosti
  • Odolnost vůči tekutinám
  • Paropropustnost
  • Omyvatelnost
  • Okapnička
  • Zip

Ortopedické a zdravotní matrace

Naše zdravotní a ortopedické matrace jsou vhodné jak do běžných postelí (jednolůžkových i manželských), tak i do polohovacích postelí. Doporučujeme je ke zdravotním polohovacím postelím pro seniory, protože právě tam je potřeba myslet na to, aby byl správně podpořen krevní oběh. Naše matrace jsou vyrobeny z kvalitních certifikovaných pěn a s profilací. Díky tomu je ležení na nich pohodlné a zdravější. Správnému fungování krevního oběhu napomáhá správná profilace matrace i použitá pěna. A přesně tyto prvky při výrobě využíváme. Tím je sníženo riziko, že ležícímu vzniknou otlačeniny. V naší nabídce naleznete pěnové matrace, sendvičové matrace nebo například matrace ze studené a paměťové pěny. K matracím samozřejmě nabízíme i různé druhy potahů. Běžné matracové potahy a chrániče, ale také potahy odolné vůči tekutinám. Některé typy matrací máme k dispozici se zpevněním FLEX, které vyztužuje boky matrace a chrání ji před poškozením například častým sezením na okraji postele. Jakoukoliv matraci dokážeme vyrobit na míru. S případnými dotazy se na nás můžete obrátit na výše uvedeném telefonním čísle, rádi poradíme a pomůžeme.