Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 31.05.2024!

Lůžko Völker - bílé - vozíky invalidní.cz

Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Lůžko Völker - bílé

Polohovací postel Lůžko Völker - bílé foto
Zdravotní polohovací postel Lůžko Völker - bílé foto
Nosnost:185 kg
Rozměry (délka / šířka):215 x 105 cm
Repasovaný produkt:

0 Kč

17.900 Kč
Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.
Zavolejte nám

Popis

Aktuálně máme v nabídce několik bílých zdravotních polohovacích postelí značky Volker. Po vyprodání této skladové zásoby již v budoucnu nebudou k dispozici. Jedná se o velmi moderní a oblíbený model zdravotní elektricky polohovatelé postele vhodné pro seniory, invalidny a dlouhodobě ležící. Kromě polohovacího roštu lza nastavovat také výška ložné plochy. Součástí postele je ovladač, vysouvací bezpečnostní zábrany po stranách a transportní kolečka. Ta jsou ukrata v nohách postele a vysouvají se pomocí ovladače. 

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 737 814 199 nebo na e-mailu: obchod@medicalspace.cz. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.

Základní výbava

  • Elektrické polohování roštu zádové části
  • Elektrické polohování roštu nožní části
  • Bezpečnostní postranice
  • Nastavení výšky: 40 - 80 cm

Příplatková výbava

  • Hrazda
  • Nepropustný potah
  • Matrace 
  • Horizontální náklon postele 
Nosnost:185 kg
Rozměry (délka / šířka):215 x 105 cm

Zdravotní polohovací postele pro seniory

Každý kdo uslyší slovní spojení nemocniční postel nebo nemocniční lůžko si jistě vybaví starší želené postele, kde jsou používány v nemocnicích, mají hrazdu a možnost polohování roštu mechanickým způsobem, tedy vlastní silou, což není příliš pohodlné. Moderní elektrické zdravotní polohovací postele jsou však už vybaveny elektromotorem a ovladačem. Polohování si tak lze nastavovat stiskem tlačítka. Je to praktické a jednoduché. Ušetří to starosti a práci jak samotnému ležícímu, tak případně i osobám, které o něj pečují. Elektrické postele mají nastavitelný sklon zádové části roštu i nožní části roštu. Běžné už je také výškové nastavení postele. Lůžko lze obvykle zvyšovat a snižovat v rozmezí 40 – 80 cm dle potřeby ležícího či pečujících osob. Některé postele umí také boční náklon ložné plochy a předozadní náklon celé ložné plochy. To jsou funkce, které velmi uleví uživatelům, kteří jsou dlouhodobě odkázáni na lůžko. Zdravotní polohovací postele jsou vhodné pro seniory, ať už v domácí péči nebo opatrovnických zařízeních, tak i pro osoby s bolestmi pohybového aparátu, nebo hendikepované. Standardně jsou vybaveny také bezpečnostními postranicemi a kolečky s brzdami. Změna poloh je velmi důležitá pro správné fungování oběhového systému, proto se stávají elektrické polohovací postele běžnou záležitostí doma i v nemocnicích a domovech pro seniory.