Nezávazná poptávka

Tříkolový elektrický skútr
Elektrický invalidní vozík
Čtyřkolový elektrický skútr
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Polohovací postel

Potřebujete polohovací postel? Nejste si jisti při výběru polohovací postele? Potřebujete poradit, jaká polohovací postel by mohla splnit Vaše požadavky? Tak to jste na správném místě! Kvalitní polohovací postel musí splnit tyto základní požadavky. Každé elektrické lůžko je opatřeno polohovacím roštem rozděleným minimálně na tři díly, které mají různé stupně sklonu. Do základní výbavy polohovací postele patří výškově nastavitelné postranice a hrazda, za kterou se klient může v případě potřeby přizvednout. Polohovací postele jsou také celkově výškově nastavitelné a některá elektrický lůžka mají nastavitelný i sklon celé konstrukce! Polohovací postele by měly být na kolečkách, abyste mohli polohovací postel komfortně přemístit.

Pokud si stále nejste jisti, nebo máte nějaké otázky na téma polohovací postele, neváhejte kontaktovat odborně vyškoleného specialistu, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Elektrické lůžko, které zvolíte po konzultaci, Vám zaveze náš technik, který polohovací postel smontuje a vy tak nebudete mít žádné starosti!


Zpět na články
Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikyinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

Doprava ZDARMA v rámci ČR a SR
(u elektrických skútrů a vozíků)

Dovoz / Výnos / Montáž / Zaškolení
(u polohovacích postelí)

Rychlá doprava do 2 dní
(u mechanických vozíků)

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

prodejna elektrické invalidní vozíky, skútry a polohovací postele

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.