PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.

Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm - vozíky invalidní.cz

NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Správa os. údajů dle GDPR

Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm

Mechanický invalidní vozík Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm foto
Mechanický vozík Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm foto Mechanický vozík Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm foto Vozík pro invalidy Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm foto
Nosnost:až 125 kg
Barva:stříbrná, černá
Šířky sedu:od 35 cm do 60 cm
Nový produkt:

17.990 Kč

od 14.900 Kč
Všechny ceny jsou uvedeny včetně 15% DPH.
Doprava přepravní společností
Záruční i pozáruční servis
+420 737 814 199
obchod@medicalspace.cz
NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Správa os. údajů dle GDPR

Popis

Nové invalidní vozíky značky Breezy máme skladem v omezeném množství. Jedná se odlehčené mechanické vozíky se skládací konstrukcí určené pro jízdu venku i uvnitř. Vhodné jsou pro invalidy, seniory a všechny osoby s omezenou pohyblivostí. Tyto vozíčky jsou elegantní, skladné a kvalitní. Mají dlouhou životnost a příznivou cenu.

Celková cena invalidního vozíku je závyslá na jeho šířce a výbavě. 

Chcete poradit s výběrem, nebo máte dotaz? Zavolejte nám na výše uvedený telefon, nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se ozveme hned, jak to bude možné. Naši vyškolení pracovníci se Vám budou ochotně věnovat.

Základní výbava

  • Odnímatelné nastavitelné stupačky
  • Rychloupínací kola
  • Odlehčený rám
  • Skládací a snadno manipulovatelný
  • Parkovací brzdy
  • Není hrazeno pojišťovnou 

Příplatková výbava

  • Polohovací podnože
  • Držák na hole
  • Plná nenafukovací kola
  • Podsedák 
Nosnost:až 125 kg
Barva:stříbrná, černá
Šířky sedu:od 35 cm do 60 cm

Mechanické invalidní vozíky

Když se člověk ocitne v situaci, kdy je z důvodu nemoci, hendikepu, nebo zranění omezena jeho pohyblivost, prvním řešením se obvykle stává mechanický invalidní vozík. Je to levný a dobře dostupný prostředek, který umožní pohyb jak doma uvnitř bytu, nebo domu, tak i venku. Mechanické invalidní vozíky lze rozčlenit do několika hlavních kategorií, kterými jsou odlehčené invalidní vozíky, skládací invalidní vozíky a transportní vozíky pro invalidy. Využívat je samozřejmě mohou také senioři, nebo dočasně imobilní osoby. Odlehčené vozíčky jsou vyrobeny z materiálů s nižší váhou. Díky tomu se lépe ovládají a jejich uživatel se nemusí při jízdě tolik namáhat. Skládací vozíky mají konstrukci, která jim umožní se zatažením za sedadlo zúžit na zlomek své šířky. Díky tomu se lépe přenášejí a převážejí. Složené se snadno vejdou do kumbálu či do auta. Praktickými vychytávkami jsou také odklopné postranice, odnímatelné podnože, odklopné stupačky či rychloupínací kola. Některé vozíky jsou vybaveny plnými koly, jiné zase bezdušovými. Invalidní vozíky se také liší svou nosností a šířkou sedu. Abyste si vybrali vozík, který vám opravdu bude vyhovovat, doporučujeme poradit se s naším zkušeným obchodníkem na výše uvedeném telefonu. Úplně nejlevnější variantou jsou repasované invalidní vozíky. Prodáváme je se zárukou ve výborném stavu.