PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.

Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm - vozíky invalidní.cz

NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Správa os. údajů dle GDPR

Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm

Mechanický invalidní vozík Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm foto
Mechanický invalidní vozík Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm foto Invalidní vozík mechanický Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm foto Mechanický invalidní vozík Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm foto
Nosnost:až 125 kg
Barva:stříbrná, černá
Šířky sedu:od 35 cm do 60 cm
Nový produkt:

17.990 Kč

od 14.900 Kč
Všechny ceny jsou uvedeny včetně 15% DPH.
Doprava přepravní společností
Záruční i pozáruční servis
+420 737 814 199
obchod@medicalspace.cz
NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Správa os. údajů dle GDPR

Popis

Nové invalidní vozíky značky Breezy máme skladem v omezeném množství. Jedná se odlehčené mechanické vozíky se skládací konstrukcí určené pro jízdu venku i uvnitř. Vhodné jsou pro invalidy, seniory a všechny osoby s omezenou pohyblivostí. Tyto vozíčky jsou elegantní, skladné a kvalitní. Mají dlouhou životnost a příznivou cenu.

Celková cena invalidního vozíku je závyslá na jeho šířce a výbavě. 

Chcete poradit s výběrem, nebo máte dotaz? Zavolejte nám na výše uvedený telefon, nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se ozveme hned, jak to bude možné. Naši vyškolení pracovníci se Vám budou ochotně věnovat.

Základní výbava

  • Odnímatelné nastavitelné stupačky
  • Rychloupínací kola
  • Odlehčený rám
  • Skládací a snadno manipulovatelný
  • Parkovací brzdy
  • Není hrazeno pojišťovnou 

Příplatková výbava

  • Polohovací podnože
  • Držák na hole
  • Plná nenafukovací kola
  • Podsedák 
Nosnost:až 125 kg
Barva:stříbrná, černá
Šířky sedu:od 35 cm do 60 cm

Mechanické invalidní vozíky

Jednou z nejběžnějších a nejlevnějších kompenzačních pomůcek, které pomáhají s pohybem, je mechanický invalidní vozík. Kromě toho, že je levný tak je také velmi univerzální. Je vhodný pro invalidy, seniory, pro osoby s dlouhodobými i krátkodobými pohybovými problémy. Vypomůže tedy nejen hendikepovaným osobám, ale také lidem s dočasným problémem jako je například zlomenina nohy. Invalidní vozíky lze pro lepší pochopení rozčlenit do několika kategorií. Jsou to invalidní vozíky odlehčené, skládací, aktivní, transportní a elektrické. Skládací invalidní vozíky se snadno přenáší a převáží. Když jsou složené, vejdou se do auta. Složení je obvykle jednoduché. Stačí zatáhnout za sedadlo směrem vzhůru a rám se složí. Dalším typem jsou odlehčené invalidní vozíky. Ty jsou vyrobeny z materiálů o menší hmotnosti. I tak jsou kvalitní a mohou mít vysokou nosnost. Dobře se na nich jezdí. Díky jejich nižší váze se lépe ovládají a uživatel nepotřebuje vynaložit pro jízdu tolik síly. Tyto vozíky mají obvykle skládací rám, snoubí se v nich tedy výhody skládacího a odlehčeného vozíku pro invalidy. Kvůli nízké ceně jsou velmi oblíbené repasované invalidní vozíky. Jedná se o již použité vozíčky, které prošli kontrolou a případné nedostatky byly opraveny tak, aby byl vozík ve stoprocentním technickém stavu. V naší nabídce je naleznete se zárukou.