VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.

Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm - vozíky invalidní.cz

Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm

Mechanický invalidní vozík Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm foto
Nosnost:až 125 kg
Barva:stříbrná, černá
Šířky sedu:od 35 cm do 60 cm
Nový produkt:

17.990 Kč

od 14.900 Kč
Všechny ceny jsou uvedeny včetně 12% DPH.
Zavolejte nám

Popis

Nové invalidní vozíky značky Breezy máme skladem v omezeném množství. Jedná se odlehčené mechanické vozíky se skládací konstrukcí určené pro jízdu venku i uvnitř. Vhodné jsou pro invalidy, seniory a všechny osoby s omezenou pohyblivostí. Tyto vozíčky jsou elegantní, skladné a kvalitní. Mají dlouhou životnost a příznivou cenu.

Celková cena invalidního vozíku je závyslá na jeho šířce a výbavě. 

Chcete poradit s výběrem, nebo máte dotaz? Zavolejte nám na výše uvedený telefon, nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se ozveme hned, jak to bude možné. Naši vyškolení pracovníci se Vám budou ochotně věnovat.

Základní výbava

  • Odnímatelné nastavitelné stupačky
  • Rychloupínací kola
  • Odlehčený rám
  • Skládací a snadno manipulovatelný
  • Parkovací brzdy
  • Není hrazeno pojišťovnou 

Příplatková výbava

  • Polohovací podnože
  • Držák na hole
  • Plná nenafukovací kola
  • Podsedák 
Nosnost:až 125 kg
Barva:stříbrná, černá
Šířky sedu:od 35 cm do 60 cm

Mechanické invalidní vozíky

Invalidní vozíky lze rozčlenit na dvě základní kategorie. Jedná se o mechanické invalidní vozíky a elektrické invalidní vozíky. Mechanické vozíky jsou určeny pro invalidy, ale také pro seniory a ostatní lidi, kteří mají problémy s chůzí z jakéhokoliv důvodu. Nejčastěji se setkáte s pojmy, jako jsou invalidní vozík skládací, odlehčený, nebo repasovaný. Tyto verze si osvětlíme, aby se v nich čtenářům lépe orientovalo. Některé vozíky jsou vybaveny takzvanou skládací konstrukcí. Ta umožňuje rychlé a jednoduché složení vozíčku do tvaru, v němž se dá lépe přenášet, převážet autem a uskladňovat. Často jsou tyto modely vybaveny také rychloupínacími koly, ty umožňují rozložení celého vozíku. Je to praktické opět v případě skladování či převozu. Odlehčené invalidní vozíčky jsou vyrobeny z odlehčených kovů, aby se s nimi snáze manipulovalo. Uživateli se s nimi lépe jezdí, jízda na nich je komfortnější a méně náročná. V současné době už jsou téměř standardem. Klienti se často ptají po repasovaných invalidních vozících. Mají k tomu rozumný důvod. Repasované stojí jen zlomek toho, co nové. Přitom na ně dostávají záruku a mají jistotu, že jsou v bezvadném stavu. Ve své podstatě se jedná o bazarové invalidní vozíky, které prošli kompletním servisem a často na první pohled nejsou rozeznatelné od nových. Jejich výborným stavem jsme si jisti, protože je sami repasujeme.