Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 01.05.2024!

Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm - vozíky invalidní.cz

Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm

Vozík pro invalidy Nový invalidní vozík Breezy, šířky sedu 35 - 60 cm foto
Nosnost:až 125 kg
Barva:stříbrná, černá
Šířky sedu:od 35 cm do 60 cm
Nový produkt:

17.990 Kč

od 14.900 Kč
Všechny ceny jsou uvedeny včetně 12% DPH.
Zavolejte nám

Popis

Nové invalidní vozíky značky Breezy máme skladem v omezeném množství. Jedná se odlehčené mechanické vozíky se skládací konstrukcí určené pro jízdu venku i uvnitř. Vhodné jsou pro invalidy, seniory a všechny osoby s omezenou pohyblivostí. Tyto vozíčky jsou elegantní, skladné a kvalitní. Mají dlouhou životnost a příznivou cenu.

Celková cena invalidního vozíku je závyslá na jeho šířce a výbavě. 

Chcete poradit s výběrem, nebo máte dotaz? Zavolejte nám na výše uvedený telefon, nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se ozveme hned, jak to bude možné. Naši vyškolení pracovníci se Vám budou ochotně věnovat.

Základní výbava

  • Odnímatelné nastavitelné stupačky
  • Rychloupínací kola
  • Odlehčený rám
  • Skládací a snadno manipulovatelný
  • Parkovací brzdy
  • Není hrazeno pojišťovnou 

Příplatková výbava

  • Polohovací podnože
  • Držák na hole
  • Plná nenafukovací kola
  • Podsedák 
Nosnost:až 125 kg
Barva:stříbrná, černá
Šířky sedu:od 35 cm do 60 cm

Invalidní vozíky mechanické

Když si chce klient pořídit mechanický invalidní vozík, často se nás ptá, jaká je šířka invalidního vozíku nebo jaké má invalidní vozík rozměry. Tato otázka je zcela pochopitelná, protože v domácnosti každého z nás existují úzká místa a osoba, která používá vozík pro invalidy, potřebuje těmito úzkými místy projet. Může se jednat například o futra dveří, výtah apod. Na to, jaké má invalidní vozík rozměry či jaká je jeho šířka však nejde jednoznačně odpovědět, neboť jeho rozměry se liší v závislosti na typu vozíku, šířce sedu, nosnosti a například také na typu použitých podnoží. Správnou šířku invalidního vozíku a případně i jeho všechny rozměry dokážeme klientovi sdělit poté, co s ním probereme podrobnosti, na základě nichž zjistíme, který invalidní vozík je pro něj ten pravý. Pro přibližnou orientaci lze říci, že celková šířka invalidního vozíku je o 16 – 20 cm větší, než šířka sedu. Běžné šířky sedu jsou od 36 cm do 60 cm. To, jakou šířku sedu bude uživatel potřebovat, se odvíjí od jeho rozměrů a váhy. Délka invalidního vozíku s běžnými podnožemi se může pohybovat okolo 105 – 115 cm. V naší nabídce si můžete vybrat mezi novými, zánovními a repasovanými invalidními vozíky. Prodáváme také odlehčené a skládací vozíčky.