Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 31.05.2024!

Invalidní vozík

Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Invalidní vozíky

Invalidní vozíky jsou v životě lidí s omezenou pohyblivostí neodmyslitelnou součástí jejich bytí. Chápeme, že invalidní vozíky nové mohou být pro řadu invalidních lidí cenově nedostupné a proto se naše společnost zaměřila na invalidní vozíky repasované. Invalidní vozíky repasované jsou již v minulosti používané invalidní vozíky, které jsou před opětovným prodejem řádně vyčištěny a překontrolovány, tak aby mohly posloužit novému majiteli stejně kvalitně, jako invalidní vozíky, které právě vyšly z výroby.

V našem sortimentu zboží naleznete mechanické invalidní vozíky, které jsou primárně určené k domácímu využití, ale i elektrické invalidní vozíky, jenž jsou uzpůsobené k pohybu v interiéru i exteriéru. Mechanické invalidní vozíky i elektrické invalidní vozíky jsou u nás k dostání v několika variantách, tak aby si každý uživatel mohl vybrat invalidní vozík, dle svých požadavků. 

Kontaktní telefonní číslo na odborně vyškoleného specialistu, který Vám pomůže vybrat invalidní vozíky ve Vaší cenové relaci, zní 7378 14 199. Jestliže chcete komunikovat na téma invalidní vozíky elektronickou poštou, neváhejte napsat Vaše dotazy na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz


Zpět na články