Nezávazná poptávka

Tříkolový elektrický skútr
Elektrický invalidní vozík
Čtyřkolový elektrický skútr
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozíky

Invalidní vozíky jsou v životě lidí s omezenou pohyblivostí neodmyslitelnou součástí jejich bytí. Chápeme, že invalidní vozíky nové mohou být pro řadu invalidních lidí cenově nedostupné a proto se naše společnost zaměřila na invalidní vozíky repasované. Invalidní vozíky repasované jsou již v minulosti používané invalidní vozíky, které jsou před opětovným prodejem řádně vyčištěny a překontrolovány, tak aby mohly posloužit novému majiteli stejně kvalitně, jako invalidní vozíky, které právě vyšly z výroby.

V našem sortimentu zboží naleznete mechanické invalidní vozíky, které jsou primárně určené k domácímu využití, ale i elektrické invalidní vozíky, jenž jsou uzpůsobené k pohybu v interiéru i exteriéru. Mechanické invalidní vozíky i elektrické invalidní vozíky jsou u nás k dostání v několika variantách, tak aby si každý uživatel mohl vybrat invalidní vozík, dle svých požadavků. 

Kontaktní telefonní číslo na odborně vyškoleného specialistu, který Vám pomůže vybrat invalidní vozíky ve Vaší cenové relaci, zní 7378 14 199. Jestliže chcete komunikovat na téma invalidní vozíky elektronickou poštou, neváhejte napsat Vaše dotazy na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz


Zpět na články
Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikyinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

Doprava ZDARMA v rámci ČR a SR
(u elektrických skútrů a vozíků)

Dovoz / Výnos / Montáž / Zaškolení
(u polohovacích postelí)

Rychlá doprava do 2 dní
(u mechanických vozíků)

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

prodejna elektrické invalidní vozíky, skútry a polohovací postele

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.