Nezávazná poptávka

Tříkolový elektrický skútr
Elektrický invalidní vozík
Čtyřkolový elektrický skútr
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozík

Invalidní vozík je velice užitečná pomůcka pro klienty s fyzickým postižením. Invalidní vozík můžeme rozdělit na elektrické invalidní vozíky a mechanické invalidní vozíky

Elektrické invalidní vozíky jsou určené lidem s těžkým tělesným postižením a to nejen dolních končetin. Elektrické invalidní vozíky se ovládají joystikem, který lze nastavit na pravou i levou ruku. Díky velmi malému poloměru otáčení jsou elektrické invalidní vozíky vhodné i do interiéru, ale hravě Vás dopraví i na nákup či k doktorovi.

Mechanické invalidní vozíky se spíše doporučují k vnitřnímu užití, jelikož k jejich řízení je zapotřebí fyzické síly. Mechanické invalidní vozíky jsou snadno složitelné, a proto se dají mechanické invalidní vozíky převážet pohodlně v autě.

Máte zájem o invalidní vozík a chcete si nechat poradit? Zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Odborně vyškolený specialista Vám pomůže s výběrem a Vy budete mít minimální starosti!


Zpět na články
Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikyinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

Doprava ZDARMA v rámci ČR a SR
(u elektrických skútrů a vozíků)

Dovoz / Výnos / Montáž / Zaškolení
(u polohovacích postelí)

Rychlá doprava do 2 dní
(u mechanických vozíků)

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

prodejna elektrické invalidní vozíky, skútry a polohovací postele

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.