Nezávazná poptávka

Tříkolový elektrický skútr
Elektrický invalidní vozík
Čtyřkolový elektrický skútr
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní elektro vozítka

Invalidní elektro vozítka jsou na trhu dostupná v mnoha provedení. Invalidní elektro vozítka jsou elektrické skútry (určené lidem spíše pouze s disfunkcí dolních končetin, a jsou vhodná do exteriérů na vyjížďky do přírody nebo na nákup do města) a elektrické invalidní vozíky (které slouží lidem s těžkým tělesným postižením, jelikož se ovládají pouze pomocí joystiku, který lze nastavit na levou i pravou ruku. Takové elektrické invalidní vozíky jsou pak přizpůsobené i pohybu v interiérech, díky svému velmi malému poloměru otáčení.)

Více informací na téma invalidní elektro vozítka můžete získat na telefonním čísle 737 814 199, nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz, kde je k dispozici odborně vyškolený specialista, který Vám invalidní elektro vozítka rád pomůže vybrat.


Zpět na články
Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikyinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

Doprava ZDARMA v rámci ČR a SR
(u elektrických skútrů a vozíků)

Dovoz / Výnos / Montáž / Zaškolení
(u polohovacích postelí)

Rychlá doprava do 2 dní
(u mechanických vozíků)

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

prodejna elektrické invalidní vozíky, skútry a polohovací postele

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.