Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 31.05.2024!

Elektrický invalidní skútr

Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Elektrický skútr

Potřebujete elektrický skútr? Nevíte si rady, jaký elektrický skútr bude vyhovovat Vašim požadavkům? Potřebujete poradit? Neváhejte se obrátit na odborně vyškoleného specialistu, který prodává elektrické skútry delší dobu a má tak bohaté zkušenosti. Elektrické skútry jsou zastoupené na trhu v mnoha provedeních a může být tedy velmi obtížné vybrat elektrický skútr, který by splňoval Vaše představy.

Elektrické skútry dělíme na elektrické skútry tříkolové a elektrické skútry čtyřkolové. Oba typy jsou určené do exteriérů. Elektrický skútr tříkolový má lepší stabilitu a hodí se více na nezpevněné cesty. Elektrický skútr čtyřkolový je zase robustnější a uživatel se na něm může cítit bezpečněji.

Každopádně, ať už máte zájem o jakýkoli elektrický skútr pro seniory, doporučujeme kontaktovat odborně vyškoleného specialistu na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Odborník Vám pomůže vybrat elektrický skútr dle Vašich požadavků a zajistí, aby Vám byl elektrický skútr pro seniory zavezen až k Vám domů! 


Zpět na články