Nezávazná poptávka

Tříkolový elektrický skútr
Elektrický invalidní vozík
Čtyřkolový elektrický skútr
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrický invalidní vozík

Elektrický invalidní vozík si můžete zakoupit v několika provedeních. Každý elektrický invalidní vozík se může individuálně naprogramovat. Elektrický invalidní vozík je vhodný pro lidi s těžkým tělesným postižením, jelikož se ovládá pouze jednoduchým páčkovým ovladačem, který nastavíte na levou či pravou ruku. 

Elektrický invalidní vozík si u nás můžete zakoupit repasovaný, který je znatelně levnější, než elektrický invalidní vozík nový, který u nás sehnat taky není problém. Elektrický invalidní vozík repasovaný je před prodejem novému uživateli řádně vyčištěn a zkontrolován.

Jestliže tedy máte zájem o elektrický invalidní vozík, zavolejte si pro více informací na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Invalidní vozík Vám pomůže vybrat odborně vyškolený specialista, který prodává invalidní vozíky již řadu let a má tak dlouholeté zkušenosti. Elektrický invalidní vozík Vám navíc dovezeme zcela zdarma a to po celé české i slovenské republice!


Zpět na články
Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikyinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

Doprava ZDARMA v rámci ČR a SR
(u elektrických skútrů a vozíků)

Dovoz / Výnos / Montáž / Zaškolení
(u polohovacích postelí)

Rychlá doprava do 2 dní
(u mechanických vozíků)

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

prodejna elektrické invalidní vozíky, skútry a polohovací postele

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.