Nezávazná poptávka

Tříkolový elektrický skútr
Elektrický invalidní vozík
Čtyřkolový elektrický skútr
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické vozíky

Elektrické vozíky jsou velmi důležitou kompenzační pomůckou pro osoby s těžkým tělesným postižením. Elektrické vozíky se totiž mohou ovládat pouze jednoduchým joystikem, který můžete nastavit na pravou i levou ruku. Jelikož jsou elektrické vozíky neodmyslitelnou součástí života invalidních lidí, tak jsou elektrické vozíky uzpůsobené do interiéru i exteriéru. Elektrické vozíky totiž mají velmi malý poloměr otáčení a dá se s nimi otočit prakticky na místě. 

Pokud sháníte invalidní vozík elektrický, zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Odborně vyškolený specialista, který prodává elektrické vozíky již řadu let, Vám pomůže vybrat invalidní vozíky elektrické, jenž nejlépe vyhovují Vašim požadavkům a Vy se pak rozhodnete, jaký invalidní vozík si chcete zakoupit. Elektrické vozíky pak zavážíme zcela zdarma až k Vám domů a Vy si můžete invalidní vozík před zakoupením vyzkoušet osobně!

 


Zpět na články
Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikyinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

Doprava ZDARMA v rámci ČR a SR
(u elektrických skútrů a vozíků)

Dovoz / Výnos / Montáž / Zaškolení
(u polohovacích postelí)

Rychlá doprava do 2 dní
(u mechanických vozíků)

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

prodejna elektrické invalidní vozíky, skútry a polohovací postele

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.