Nezávazná poptávka

Tříkolový elektrický skútr
Elektrický invalidní vozík
Čtyřkolový elektrický skútr
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické tříkolky pro seniory

Elektrické tříkolky pro seniory jsou elektrické skútry, které mají tři kola a právě díky nim jsou tyto elektrické skútry velmi stabilní. Elektrické tříkolky pro seniory jsou určené k přepravě invalidních osob nebo seniorů především venku. Do domácnosti jsou elektrické tříkolky pro seniory příliš robustní, ovšem do obchodních domů apod. se elektrické skútry tříkolové hodí perfektně! Elektrické tříkolky pro seniory mají právě díky třem kolům velmi malý poloměr otáčení, a proto jsou mezi seniory velmi oblíbené!

Pro objednání elektrické tříkolky pro seniory nebo získání více informací, můžete kontaktovat odborně vyškoleného specialistu na telefonním čísle 737 814 199. Elektrické skútry také můžete objednávat na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Elektrické tříkolky pro seniory si můžete také prohlédnout na kamenné pobočce, která se nyní nachází v jihočeském kraji. Pokud nemáte možnost, jak si dojed vybrat elektrický skútr osobně, náš technik Vám elektrický skútr, který Vám pomůže vybrat odborník po telefonu či emailu, doveze domů a vy si budete moci elektrický skútr před zakoupením vyzkoušet!


Zpět na články
Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikyinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

Doprava ZDARMA v rámci ČR a SR
(u elektrických skútrů a vozíků)

Dovoz / Výnos / Montáž / Zaškolení
(u polohovacích postelí)

Rychlá doprava do 2 dní
(u mechanických vozíků)

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

prodejna elektrické invalidní vozíky, skútry a polohovací postele

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.