Nezávazná poptávka

Tříkolový elektrický skútr
Elektrický invalidní vozík
Čtyřkolový elektrický skútr
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Elektrické invalidní vozíky

Elektrické invalidní vozíky jsou velice užitečné, protože pomáhají osobám s fyzickým postižením k dopravě v místnosti i exteriéru. Pokud sháníte elektrické invalidní vozíky, můžete si vybírat z mnoha provedeních. Všechny elektrické invalidní vozíky jsou poháněné bateriemi, a tudíž k jejich ovládání nepotřebujete žádnou fyzickou sílu. Elektrické invalidní vozíky mají baterie uložené pod sedačkou, tak aby nezabírali uživateli žádné místo. 

Jestliže máte zájem o jakýkoli invalidní vozík, kontaktujte odborně vyškoleného specialistu, který Vám pomůže vybrat invalidní vozík dle Vašich požadavků. Kontaktní telefon zní 737 814 199. Vaše dotazy na téma invalidní vozíky můžete také psát na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz


Zpět na články
Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikyinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

Doprava ZDARMA v rámci ČR a SR
(u elektrických skútrů a vozíků)

Dovoz / Výnos / Montáž / Zaškolení
(u polohovacích postelí)

Rychlá doprava do 2 dní
(u mechanických vozíků)

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

prodejna elektrické invalidní vozíky, skútry a polohovací postele

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.