Nezávazná poptávka

Tříkolový elektrický skútr
Elektrický invalidní vozík
Čtyřkolový elektrický skútr
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Classic

Invalidní vozíky mechanické ale i elektrické invalidní skútry jsou neodmyslitelnou součástí života lidí s tělesným postižením nebo s omezenou pohyblivostí. Pomáhají jim zdolávat různé vzdálenosti a proto jsou pro invalidní lidi velice důležité. Takovým elektrickým invalidním pomocníkem může být např. elektrický invalidní skútr Classic.

Elektrický invalidní skútr Classic společně s ostatními modely invalidních vozíků naleznete na http://www.vozikyinvalidni.cz/produkty/trikolove-skutry kde se o nich můžete dočíst více informací. S jakýmikoli dotazy nás kontaktujte na telefonním čísle 737 814 199, a my Vám s výběrem rádi pomůžeme. 


Zpět na články
Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikyinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

MedicalSpace s.r.o.

Doprava ZDARMA v rámci ČR a SR
(u elektrických skútrů a vozíků)

Dovoz / Výnos / Montáž / Zaškolení
(u polohovacích postelí)

Rychlá doprava do 2 dní
(u mechanických vozíků)

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

prodejna elektrické invalidní vozíky, skútry a polohovací postele

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.